LAPP 11101309/1000 priključni vod 1000 m
- Kataloški br:
- 3363270 - 62
- Kataloški br:
- 3363270 - 62
LAPP 11101309/1000 priključni vod 1000 m
1 %
12,750.00 KM12,840.00 KM
Štedite 90.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
12,750.00 KM12,840.00 KM
Štedite 90.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 11101309/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® DC CHAIN 800 3G0,75 |
| Nazivni napon | 1500 V |
| Vanjski Ø | 7.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 750 V |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1.5 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-105 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.75 kV |
| Outer diameter approximate | 7.7 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 57.8 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 57.8 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 30.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DC CHAIN 800 3G0.75 DC priključni kabel; 3G0.75; Produžena linija; U 0 /U: 0,75/1,5 kV; TPE; Identifikacija žice: boje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.