LAPP 11101310/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3363272 - 62
- Kataloški br:
- 3363272 - 62
LAPP 11101310/500 priključni vod 500 m
1 %
7,295.00 KM7,345.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
7,295.00 KM7,345.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Proizvođač-br. dijela | 11101310/500 |
| Tip | ÖLFLEX® DC CHAIN 800 3G1,0 |
| Nazivni napon | 1500 V |
| Vanjski Ø | 8.1 mm |
| Nazivni napon U0 | 750 V |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1.5 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -50-105 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.75 kV |
| Outer diameter approximate | 8.1 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 60.8 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 60.8 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 32.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® DC CHAIN 800 3G1.0 DC priključni kabel; 3G1; Produžena linija; U 0 /U: 0,75/1,5 kV; TPE; Identifikacija žice: boje; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.