LAPP 611004/610 priključni vod 4 x 6 mm² 610 m
- Kataloški br:
- 3363487 - 62
- Kataloški br:
- 3363487 - 62
LAPP 611004/610 priključni vod 4 x 6 mm² 610 m
1 %
25,025.00 KM25,240.00 KM
Štedite 215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
25,025.00 KM25,240.00 KM
Štedite 215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 610 m |
| Presjek | 4 x 6 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 611004/610 |
| Tip | ÖLFLEX® POWER MULTI 4G10AWG |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 18.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 6 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colours and numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Conductor category | Class 5 = flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-105 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 18.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 10 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 76.9 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 76.9 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® POWER MULTI 4G10AWG priključni kabel; 4G6; U 0 /U: 300/500V; Identifikacija žice: boje i brojevi; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.