LAPP kontrolni vod 1123550/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3363141 - 62
- Kataloški br:
- 3363141 - 62
LAPP kontrolni vod 1123550/1000 1000 m
1 %
37,700.00 KM38,070.00 KM
Štedite 370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
37,700.00 KM38,070.00 KM
Štedite 370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Proizvođač-br. dijela | 1123550/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK 0,6/1 KV 4G10 |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Vanjski Ø | 17.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Number of main cores | 4 |
| Nominal cross section main conductors | 10 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 17.9 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 268.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 71.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 128 H BK 0,6/1 KV 4G10 upravljački kabel; 4G10; U 0 /U: 0,6/1 kV; HFFR; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.