LAPP kontrolni vod 12 x 0.75 mm² 1024412/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363339 - 62
- Kataloški br:
- 3363339 - 62
LAPP kontrolni vod 12 x 0.75 mm² 1024412/100 100 m
4 %
5,640.00 KM5,895.00 KM
Štedite 255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
5,640.00 KM5,895.00 KM
Štedite 255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 12 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1024412/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 125 C MC 12G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 13.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 12 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 125 C MC 12G0.75 upravljački kabel; 12G0.75; U 0 /U: 300/500 V; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; -55°C - 125°C; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.