LAPP kontrolni vod 12 x 1 mm² 1123081/50 50 m
- Kataloški br:
- 3363187 - 62
- Kataloški br:
- 3363187 - 62
LAPP kontrolni vod 12 x 1 mm² 1123081/50 50 m
605.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
605.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 12 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1123081/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 12X1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 12 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 12X1 upravljački kabel; 12X1; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.