LAPP kontrolni vod 2 x 6 mm² 1135602/50 50 m
- Kataloški br:
- 3362800 - 62
- Kataloški br:
- 3362800 - 62
LAPP kontrolni vod 2 x 6 mm² 1135602/50 50 m
1 %
680.00 KM685.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
680.00 KM685.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 2 x 6 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1135602/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY 2X6 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 13.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 2 x |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 CY 2X6 upravljački kabel; 2X6; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; fleksibilan; VDE registarski broj: 7030
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.