LAPP kontrolni vod 25 x 0.75 mm² 0026427/50 50 m
- Kataloški br:
- 3363223 - 62
- Kataloški br:
- 3363223 - 62
LAPP kontrolni vod 25 x 0.75 mm² 0026427/50 50 m
0 %
3,010.00 KM3,020.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
3,010.00 KM3,020.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 25 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 0026427/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP 25G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 17.4 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 25 x |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 25 |
| Outer diameter approximate | 17.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 130.5 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 130.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 69.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC FD 810 CP 25G0.75 upravljački kabel; 25G0,75; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.