LAPP kontrolni vod 25 x 1 mm² 8718250S/500 500 m
- Kataloški br:
- Kataloški br:
4 %
52,490.00 KM54,920.00 KM
Štedite 2,430.00 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
52,490.00 KM54,920.00 KM
Štedite 2,430.00 KM
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 25 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 8718250S/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN TM CY 25G18AWG |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 18.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 25 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 25 |
| Outer diameter approximate | 18.6 mm |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 186.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 186.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 111.6 mm |