LAPP kontrolni vod 3 x 0.75 mm² 1120831/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3363226 - 62
- Kataloški br:
- 3363226 - 62
LAPP kontrolni vod 3 x 0.75 mm² 1120831/1000 1000 m
0 %
2,400.00 KM2,410.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
2,400.00 KM2,410.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 3 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 1120831/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC PN 3X0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 5.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 3 x |
| Nominal cross section conductor | 0.75 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Colour |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 3 |
| Outer diameter approximate | 5.7 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 85.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 22.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC PN 3X0,75 upravljački kabel; 3X0,75; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.