LAPP kontrolni vod 4 x 2.5 mm² 10036042/500 500 m
- Kataloški br:
- 3362945 - 62
- Kataloški br:
- 3362945 - 62
LAPP kontrolni vod 4 x 2.5 mm² 10036042/500 500 m
10 %
9,790.00 KM10,930.00 KM
Štedite 1,140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-10 %
9,790.00 KM10,930.00 KM
Štedite 1,140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 4 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 10036042/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH 4G2,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Nominal cross section conductor | 2.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 10 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 14 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 200.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 60.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH 4G2.5 upravljački kabel; 4G2.5; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.