LAPP kontrolni vod 41 x 1 mm² 10036031/500 500 m
- Kataloški br:
- 3362928 - 62
- Kataloški br:
- 3362928 - 62
LAPP kontrolni vod 41 x 1 mm² 10036031/500 500 m
1 %
43,110.00 KM43,490.00 KM
Štedite 380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
43,110.00 KM43,490.00 KM
Štedite 380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 m |
| Presjek | 41 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 10036031/500 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH 41G1 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 20.6 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 41 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Grey |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 41 |
| Outer diameter approximate | 20.6 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Halogen free according to EN 60754-1/2 | TRUE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 412.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 123.6 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH 41G1 upravljački kabel; 41G1; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.