LAPP kontrolni vod 5 x 1 mm² 8718050S/1000 1000 m
- Kataloški br:
- Kataloški br:
4 %
21,315.00 KM22,300.00 KM
Štedite 985.00 KM
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
21,315.00 KM22,300.00 KM
Štedite 985.00 KM
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 x 1 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Proizvođač-br. dijela | 8718050S/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN TM CY 5G18AWG |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 5 x |
| Nominal cross section conductor | 1 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 5 |
| Outer diameter approximate | 10 mm |
| AWG size | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 100.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 100.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 60.0 mm |