LAPP ÖLFLEX® 415 CP kontrolni vod 4 x 1.5 mm² 1314049/50 50 m
- Kataloški br:
- 3363210 - 62
- Kataloški br:
- 3363210 - 62
LAPP ÖLFLEX® 415 CP kontrolni vod 4 x 1.5 mm² 1314049/50 50 m
605.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
605.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 20 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® 415 CP |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 4 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | poliuretan |
| Proizvođač-br. dijela | 1314049/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 415 CP 4G1,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 8.2 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 415 CP 4G1.5 upravljački kabel; 4G1.5; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.