LAPP ÖLFLEX® CHAIN 809 CY kontrolni vod 18 x 0.75 mm² 1026765/50 50 m
- Kataloški br:
- 3362616 - 62
- Kataloški br:
- 3362616 - 62
LAPP ÖLFLEX® CHAIN 809 CY kontrolni vod 18 x 0.75 mm² 1026765/50 50 m
0 %
1,195.00 KM1,200.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,195.00 KM1,200.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 10 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CHAIN 809 CY |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 18 x 0.75 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.75 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1026765/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN 809 CY 18G0,75 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 13 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 18 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN 809 CY 18G0.75 upravljački kabel; 18G0.75; Basic-Line; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.