LAPP ÖLFLEX® CHAIN 809 CY kontrolni vod 18 x 1.5 mm² 1026781/50 50 m
- Kataloški br:
- 3362617 - 62
- Kataloški br:
- 3362617 - 62
LAPP ÖLFLEX® CHAIN 809 CY kontrolni vod 18 x 1.5 mm² 1026781/50 50 m
0 %
1,955.00 KM1,960.00 KM
Štedite 5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-0 %
1,955.00 KM1,960.00 KM
Štedite 5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 10 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CHAIN 809 CY |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 18 x 1.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1026781/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CHAIN 809 CY 18G1,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 15.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 18 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CHAIN 809 CY 18G1.5 upravljački kabel; 18G1.5; Basic-Line; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.