LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 100 kontrolni vod 5 x 50 mm² 1120828/1000 1000 m
- Kataloški br:
- 3362773 - 62
- Kataloški br:
- 3362773 - 62
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 100 kontrolni vod 5 x 50 mm² 1120828/1000 1000 m
1 %
190,810.00 KM192,800.00 KM
Štedite 1,990.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
190,810.00 KM192,800.00 KM
Štedite 1,990.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 100 |
| Sadržaj | 1000 m |
| Presjek | 5 x 50 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 50 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1120828/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 100 300/500V 5G50 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 36.5 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 5 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 100 300/500V 5G50 upravljački kabel; 5G50; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: boje; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.