LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 LT kontrolni vod 12 x 2.5 mm² 1120767/50 50 m
- Kataloški br:
- 3362861 - 62
- Kataloški br:
- 3362861 - 62
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 110 LT kontrolni vod 12 x 2.5 mm² 1120767/50 50 m
1,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 110 LT |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 12 x 2.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1120767/50 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 110 LT 12G2,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 14.8 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 12 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 110 LT 12G2.5 upravljački kabel; 12G2.5; U 0 /U: 300/500 V; PVC; Identifikacija žice: brojevi; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.