LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H kontrolni vod 25 x 0.5 mm² 1123020/100 100 m
- Kataloški br:
- 3363189 - 62
- Kataloški br:
- 3363189 - 62
LAPP ÖLFLEX® CLASSIC 130 H kontrolni vod 25 x 0.5 mm² 1123020/100 100 m
1 %
1,545.00 KM1,560.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,545.00 KM1,560.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H |
| Sadržaj | 100 m |
| Presjek | 25 x 0.5 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 1123020/100 |
| Tip | ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 25G0,5 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 12.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 25 x |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® CLASSIC 130 H 25G0.5 upravljački kabel; 25G0.5; U 0 /U: 300/500 V; HFFR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.