LAPP ÖLFLEX® FD 891 P kontrolni vod 3 x 4 mm² 1028503/50 50 m
- Kataloški br:
- 3363337 - 62
- Kataloški br:
- 3363337 - 62
LAPP ÖLFLEX® FD 891 P kontrolni vod 3 x 4 mm² 1028503/50 50 m
1,160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® FD 891 P |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 3 x 4 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1028503/50 |
| Tip | ÖLFLEX® FD 891 P 3G4 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 10.9 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 3 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 891 P 3G4 upravljački kabel; 3G4; Core-Line; U 0 /U: 300/500 V; PUR; Identifikacija žice: brojevi; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.