LAPP ÖLFLEX® FD 891 P kontrolni vod 4 x 6 mm² 1028604/50 50 m
- Kataloški br:
- 3363338 - 62
- Kataloški br:
- 3363338 - 62
LAPP ÖLFLEX® FD 891 P kontrolni vod 4 x 6 mm² 1028604/50 50 m
1 %
1,820.00 KM1,835.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
1,820.00 KM1,835.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 7.5 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Tip kabela | ÖLFLEX® FD 891 P |
| Sadržaj | 50 m |
| Presjek | 4 x 6 mm² |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Bez halogena | ne |
| Izolacijski material | PVC |
| Proizvođač-br. dijela | 1028604/50 |
| Tip | ÖLFLEX® FD 891 P 4G6 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 13.7 mm |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Broj žica | 4 x |
| Zapakirano | da |
| Zaštićeno | da |
| Roba na metre | ne |
| Nominal cross section conductor | 6 mm² |
| Material core insulation | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 500 V |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Conductor category | Class 6 = very flexible |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-80 °C |
| Nominal voltage U0 | 300 V |
| Number of cores | 4 |
| Outer diameter approximate | 13.7 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Bare |
| AWG size | 10 |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 102.8 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 102.8 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 54.8 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
ÖLFLEX® FD 891 P 4G6 upravljački kabel; 4G6; Core Line; U 0 /U: 300/500V; ČISTA; Identifikacija jezgre: brojevi; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.