Molex 190080019 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.75 mm Debljina utikača: 0.51 mm 1 St. Bulk
- Kataloški br:
- 2763763 - 62
- Oznaka:
- 190080019
- EAN:
- 2050008558261
- Kataloški br:
- 2763763 - 62
- Oznaka:
- 190080019
- EAN:
- 2050008558261
Molex 190080019 plosnate natične stupice Širina utikača: 4.75 mm Debljina utikača: 0.51 mm 1 St. Bulk
0.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Sadržaj | 1 St. |
| Inženjerski dio br. | BB-1148 |
| Naziv inženjerske serije | FLAG QD KRIMPTITE SERIES |
| Inženjerska serija br. | 19008 |
| Utična veličina | 4.75 x 0.51 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 190080019 |
| Tip | 190080019 |
| AWG maks. | 16 |
| AWG min. | 14 |
| Debljina utikača | 0.51 mm |
| Širina utikača | 4.75 mm |
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
Opis
Opis
Flag Krimptite Quick Disconnect, Female, for 14-16 (2.00-1.30mm²) Wire, Box, Tab 4.75 x 0.51mm
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.