Phoenix Contact 1197236 razdjelna kutija 1 kom.
- Kataloški br:
- 3452831 - 62
- Oznaka:
- 1197236
- EAN:
- 4063151256548
- Kataloški br:
- 3452831 - 62
- Oznaka:
- 1197236
- EAN:
- 4063151256548
Phoenix Contact 1197236 razdjelna kutija 1 kom.
365.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
365.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SACB- 8/3-L-10,0PUR-M8 HD |
| Vrsta proizvoda | razdjelna kutija |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Proizvođač-br. dijela | 1197236 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 129.5 mm |
| Visina | 20 mm |
| Širina | 30 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Broj polova | 3 |
| Radni napon | 24 V |
| Težina | 1.0790 kg |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.