Provertha 42-100006 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 završni otpornik, žženski konektor, ravni
- Kataloški br:
- 748947 - 62
- Kataloški br:
- 748947 - 62
Provertha 42-100006 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani M12 završni otpornik, žženski konektor, ravni
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 360 ° EMI / RFI IP67
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | završni otpornik žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | priključni otpornik |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 32 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta zaštite | IP67 (u zaključanom stanju) |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 42-100006 |
| Tip | 42-100006 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
Opis
Opis
M12 B kod.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.