Sygonix LED svjetiljka za vlažne prostorije 44 W neutralna bijela siva
- Kataloški br:
- 3166297 - 62
- Kataloški br:
- 3166297 - 62
Sygonix LED svjetiljka za vlažne prostorije 44 W neutralna bijela siva
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 2 |
| Snaga po svjetiljci | 22 W |
| Snaga | 44 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 2970 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 5940 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | siva |
| Materijal | ABS PC nehrđajući čelik |
| Težina | 1.78 kg |
| dim. | (D x Š x V) 1572 x 100 x 58 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Visina | 58 mm |
| Dužina | 1572 mm |
| Širina | 100 mm |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka za vlažne prostorije |
Opis
Opis
Rasvjeta za mokre prostorije
Svjetiljke otporne na vlagu kao što je Sygonix LED svjetiljka otporna na vlagu (2 x 22 W, 4000 K) koriste se svugdje gdje mogu nastati problemi zbog vlage ili vlage. Oni su posebno proizvedeni za korištenje u kupaonicama, kupaonicama ili kuhinjama i zaštićeni su prema IP65 od mlaza vode iz bilo kojeg smjera i prodora prašine.
Održivo i dugotrajno
Dvije LED cijevi od 22 W proizvode svjetlo u neutralnoj bijeloj boji 4000 K (ne može se prigušiti), koja je optički između toplog i hladnog i najbliža je prirodnom sunčevom svjetlu. I s očekivanim životnim vijekom od 25.000 sati. Osim toga, LED cijevi su zamjenjive. To znači da se ABS baza s PC poklopcem i visokokvalitetnim kopčama od nehrđajućeg čelika može nastaviti koristiti. Jednostavan za održavanje i dobar za okoliš.
Nekomplicirana montaža
Svjetlo se spaja pomoću kabelske uvodnice M20, koja omogućuje optimalno rasterećenje i čvrsto je spojena na kućište. Električni vod se može provući kroz petlju. Pripadajući brzi spoj kao i vijci i tiple za stropnu ili zidnu montažu uključeni su u isporuku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Neutralno bijela boja (4000K)
- Pregledano
- Vijek trajanja: 25.000 h
- ABS osnovni materijal, PC pokrovni materijal i materijal za spajalice od nehrđajućeg čelika
Opseg isporuke
- Glavna jedinica
- M20 kabelska uvodnica
- Brza spojnica
- 4 vijka i tipla.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.