Weidmüller 2799250000 THM WO VIN 34/70 WS sustav označavanja kabela bijela 500 St.
- Kataloški br:
- 2542322 - 62
- Oznaka:
- 2799250000
- EAN:
- 4064675261018
- Kataloški br:
- 2542322 - 62
- Oznaka:
- 2799250000
- EAN:
- 4064675261018
Weidmüller 2799250000 THM WO VIN 34/70 WS sustav označavanja kabela bijela 500 St.
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | vinil |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 500 St. |
| dim. | (D x Š x V) 0.08 x 38.1 x 34 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dužina | 0.08 mm |
| Širina | 38.1 mm |
| Bez halogena | ne |
| Tip | THM WO VIN 34/70 WS |
| Izvedba | Rola formula, s poljem za tekst, bez otiska |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | sustav označavanja kabela |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.