07 650-M60F.11 Svijetlosiva, Encijan plava (Š x V x d) 650 x 1185 x 520 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 07 650-M60F.11
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 07 650-M60F.11
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
Svijetlo siva
Plava
Dim.
(Š x V x D) 650 x 1185 x 520 mm
Dostupno zatvaranje
Da
Dubina
520 mm
Širina
650 mm
Visina
1185 mm