1 ST Eltako KR09-230V Nazivni napon: 230 V Prebacivanje struje (maks.): 6 A
Tehničke specifikacije
Broj kontakata kao izmjenjivač
Broj kontakata kao normalno otvoren
1
Broj kontakata kao otvarača
Dubina ugradnje
55 mm
Frekvencija upravljačkog napona 1
50-50 Hz
Funkcija
djelomično elektronički
Kontrolni napon 1
230-230 V
Maks. sklopna struja (cos phi = 0,6)
2A
Maksimalni uklopni kapacitet
1500 W
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke
600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (duo krug)
600 VA
Maksimalno opterećenje fluorescentne svjetiljke (paralelno kompenzirano)
300 VA
Maksimalno opterećenje žarulje
500 W
Nazivna struja
6A
Nazivni napon
230 V
Sadržaj
1 kom
Širina u jedinicama koraka
0.5
Sklopna struja (maks.)
6A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Tip
KR09-230V
Upravljački napon tipa 1
AC
Vrsta montaže
DIN tračnica
Opis
Opis
Kuka za releje. Nema gubitka u pripravnosti. Vrhunska hibridna tehnologija kombinira prednosti elektroničkog upravljanja bez trošenja s visokim performansama posebnih releja. Upravljački prikaz sa LED. Potrebna regulacija samo 0,2W. Sigurna izolacija prema VDE 0106, dio 101, stoga se koristi i kao spojni relej.