Acer 2-u-1 Notebook/tablet računalo "Aspire Lite AL16-54P-523X" 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB
- Kataloški br:
- 3531633 - 62
- Oznaka:
- NX.D73EG.005
- EAN:
- 4711474659453
- Kataloški br:
- 3531633 - 62
- Oznaka:
- NX.D73EG.005
- EAN:
- 4711474659453
Acer 2-u-1 Notebook/tablet računalo "Aspire Lite AL16-54P-523X" 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ i5 i5-1334U 16 GB
2,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-1334U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.6 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | "Aspire Lite AL16-54P-523X" |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Iris Xe grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 357.8 mm |
| Visina | 18.9 mm |
| Dubina | 244.8 mm |
| Težina | 1.49 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Numerička tastatura | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| L3 keš | 12 MB |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 55 W |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.6 GHz |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 58 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)