Acer Beamer P5535 DLP 4500 lm 1920 x 1080 Full HD 3D reality, automatska korekcija iskrivljenja, Full HD, ugrađeni zvučn
- Kataloški br:
- 3192354 - 62
- Oznaka:
- MR.JUM11.001
- EAN:
- 4710886603740
- Kataloški br:
- 3192354 - 62
- Oznaka:
- MR.JUM11.001
- EAN:
- 4710886603740
Acer Beamer P5535 DLP 4500 lm 1920 x 1080 Full HD 3D reality, automatska korekcija iskrivljenja, Full HD, ugrađeni zvučn
2,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 4500 lm
- Projektor - rezolucija: 1920 x 1080 Full HD
- Dinamički kontrast: 20000 : 1
- 3D reality, automatska korekcija iskrivljenja, Full HD, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem, 2 vga ulaza, funkcija zumiranja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DLP |
| Područje primjene | projektor za osobnu uporabu uredski projektor |
| Standardna rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Video načini | 1080p |
| ANSI-lumen | 4500 lm |
| Svjetlina ECO | 3600 lm |
| Dinamički kontrast | 20000 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Određene značajke projektora | 3D reality automatska korekcija iskrivljenja Full HD ugrađeni zvučnik s daljinskim upravljačem 2 vga ulaza funkcija zumiranja |
| Snaga ugradbene svjetiljke | 240 W |
| Trajnost svjetiljke ECO | 10000 h |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 4000 h |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 2 x |
| Priključci | HDMI vga 3,5 mm klinken (audio) RJ45 USB 2.0 tip a |
| Maks. projekcijski razmak | 7.5 m |
| Dijagonala slike | 7.62 m |
| Radna buka ECO | 24 dB |
| Maks. radna buka | 31 dB |
| dim. | (Š x V x D) 315 x 103 x 214 mm |
| Širina | 315 mm |
| Visina | 103 mm |
| Dubina | 214 mm |
| Težina | 2.73 kg |
| Boja | bijela |
| Potrošnja struje u pogonu | 290 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
Opis
Opis
Vaš poslovni projektor za ured i kućni ured
Uz Acer P5535 dobivate uobičajenu kvalitetu i performanse koje poznajete s prethodnika P5530. Jedina razlika: veća svjetlina. Zahvaljujući 4500 ANSI lumena, P5535 je još svjetliji i omogućuje dnevnu projekciju čak i pri jačem svjetlu. Čak iu ekološkom načinu rada, P5535 ima oko 3600 ANSI lumena. Inače, i dalje imate koristi od izvorne Full HD rezolucije i 1,3x zumiranja za jednostavno podešavanje slike. Snažan kontrast od 20 000:1 i moćni zvučnici od 16 W zaokružuju moć.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Svjetlina projektora: 4500 ANSI lumena
- Tehnologija projekcije: DLP
- Izvorna razlučivost projektora: WUXGA (1920x1200)
- Vrsta izvora svjetlosti: svjetiljka
- Snaga svjetiljke: 240 W
- Raspon žarišne duljine: 16,91 - 21,60 mm
- Analogni sustav formata signala: NTSC, PAL, SECAM
- Podržane grafičke rezolucije: 1920 x 1080 (HD 1080)
- 1920x1200 (WUXGA)
- Podržani video načini: 1080p
- RMS snaga: 16W
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)