Acer Beamer P5827a DLP 4000 lm 3840 x 2160 UHD 4K 3D reality, funkcija zumiranja, automatska korekcija iskrivljenja, ugr
- Kataloški br:
- 3192402 - 62
- Oznaka:
- MR.JWL11.001
- EAN:
- 4711121454547
- Kataloški br:
- 3192402 - 62
- Oznaka:
- MR.JWL11.001
- EAN:
- 4711121454547
Acer Beamer P5827a DLP 4000 lm 3840 x 2160 UHD 4K 3D reality, funkcija zumiranja, automatska korekcija iskrivljenja, ugr
3,900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 4000 lm
- Projektor - rezolucija: 3840 x 2160 UHD 4K
- Dinamički kontrast: 10000 : 1
- 3D reality, funkcija zumiranja, automatska korekcija iskrivljenja, ugrađeni zvučnik, s daljinskim upravljačem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DLP |
| Područje primjene | projektor za osobnu uporabu uredski projektor |
| Standardna rezolucija | 3840 x 2160 UHD |
| ANSI-lumen | 4000 lm |
| Svjetlina ECO | 2600 lm |
| Dinamički kontrast | 10000 : 1 |
| Format slike | 16:9 |
| Digitalni zoom | 1.1 x |
| Određene značajke projektora | 3D reality funkcija zumiranja automatska korekcija iskrivljenja ugrađeni zvučnik s daljinskim upravljačem |
| Snaga ugradbene svjetiljke | 250 W |
| Trajnost svjetiljke ECO | 10000 h |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 5000 h |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Priključci | HDMI vga 3,5 mm klinken (audio) USB 2.0 tip a s/pdif RJ45 rs232 |
| Maks. projekcijski razmak | 10 m |
| Dijagonala slike | 7.62 m |
| Radna buka ECO | 26 dB |
| Maks. radna buka | 26 dB |
| dim. | (Š x V x D) 313 x 114 x 240 mm |
| Širina | 313 mm |
| Visina | 114 mm |
| Dubina | 240 mm |
| Težina | 3.1 kg |
| Boja | bijela |
| Potrošnja struje u pogonu | 310 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Rezolucija | 3840 x 2160 UHD 4K |
Opis
Opis
Vaš poslovni projektor za ured i kućni ured
P5827a je svestrani projektor za sebe, s kristalno jasnom 4K UHD rezolucijom i LAN kontrolom, savršen je poslovni projektor. Zahvaljujući 4000 ANSI lumena svjetline, potpuno iskustvo prezentacije moguće je čak iu nezamračenim uredima. Integrirani Smart TV čini projektor inteligentnim svestranim uređajem koji je također prikladan za svako vrhunsko kućno kino. Ne bi smjeli nedostajati bežična projekcija s prijenosnog računala, pametnog telefona ili tableta, kao ni Bluetooth audio.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Svjetlina projektora: 4000 ANSI lumena
- Tehnologija projekcije: DLP
- Izvorna razlučivost projektora: 2160p (3840x2160)
- Vrsta izvora svjetlosti: svjetiljka
- Životni vijek izvora svjetlosti: 5000 sati
- Životni vijek izvora svjetlosti (ekonomični način): 10000 h
- Fokus: ručno
- Raspon žarišne duljine: 15,84 - 17,44 mm
- Raspon otvora blende (FF): 1,98 - 2,02
- Vrsta HDMI priključka: Puna veličina
- HDMI verzija: 1.4a
- Razina buke (štedni način rada): 26 dB
- Načini projekcije: strop, naprijed, straga
- Kompatibilni operativni sustavi: Mac PC Windows PC
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)