Acer Desktop pc Veriton VX4720GT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Win 11 Pro DT.R1
- Kataloški br:
- 3388968 - 62
- Oznaka:
- DT.R1XEG.005
- EAN:
- 4711474387196
- Kataloški br:
- 3388968 - 62
- Oznaka:
- DT.R1XEG.005
- EAN:
- 4711474387196
Acer Desktop pc Veriton VX4720GT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Win 11 Pro DT.R1
3,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i5 i5-14400 10 Jezgra(-e) / max. 4.7 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | Veriton X4720GT |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14400 |
| Procesor / model | i5-14400 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 20 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | super multi DVD-ispisivač |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® (USB 3.2 Gen 2) USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 utičnica za slušalice RJ45 Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 335 mm |
| Dubina | 335 mm |
| Težina | 8880 g |
| Snaga napajanja | 180 W |
| Određene značajke | Kensington brava TPM modul |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Visoka proširivost i pouzdanost
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)