Acer DP.Z4EWW.P01 16 GB
- Kataloški br:
- 3400708 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4EWW.P01
- EAN:
- 4711474226624
- Kataloški br:
- 3400708 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4EWW.P01
- EAN:
- 4711474226624
Acer DP.Z4EWW.P01 16 GB
2,640.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,640.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 1440 MHz / GPU-Takt Boost 2700 MHz
- Sučelja 16 GB s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | |
| GPU brand | AMD |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| GPU-takt | 1440 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2700 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Širina | 297 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 120 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Verzija grafičke kartice | Radeon RX 9070 |
| Potrošnja struje u pogonu | 245 W |
| Pojačani radni takt procesora (režim za video igre) | 2210 MHz |
| HDCP | da |
| Propusni opseg memorije (maks) | 640 GB/s |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)