Acer FF.G2VTA.001 mobilna 5G-WLAN pristupna točka bijela
- Kataloški br:
- 3413804 - 62
- EAN:
- 4.71147E+12
- Kataloški br:
- 3413804 - 62
- EAN:
- 4.71147E+12
Acer FF.G2VTA.001 mobilna 5G-WLAN pristupna točka bijela
960.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mobilna 5G-WLAN pristupna točka |
| Standardni prijenos | LTE/4G WiFi 5G |
| Vrijeme pogona (maks.) | 28 h |
| Boja | bijela |
| Težina | 295 g |
| Širina | 86 mm |
| Visina | 19.1 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Format SIM kartica | Nano SIM eSIM |
| dim. | (Š x V x D) 86 x 19.1 x 140 mm |
| Kapacitet baterije | 8000 mAh |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Ulazni napon | 5 V |
| GPU-takt | 2500 MHz |
| 0 - 45 °C | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 4096 MB | |
| 20 - 80 % | |
| -10 - 60 °C | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
- Prijenosni ruter
- Dvopojasni (2,4 GHz + 5 GHz ili 2,4 GHz + 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax)
- USB priključak
- MIMO
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Nema sistemskih ograničenja
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)