Acer Gaming notebook Nitro 16S AI 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz GeF
- Kataloški br:
- 3553939 - 62
- Oznaka:
- NH.QXLEG.003
- EAN:
- 4711474699091
- Kataloški br:
- 3553939 - 62
- Oznaka:
- NH.QXLEG.003
- EAN:
- 4711474699091
Acer Gaming notebook Nitro 16S AI 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz GeF
6,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 180 Hz
- AMD Ryzen AI 9
- 365
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1000 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Nitro 16S AI |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS 180 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesor / model | 365 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSDHC |
| Boja | Obsidian Black |
| Širina | 356.78 mm |
| Visina | 20.99 mm |
| Dubina | 275.50 mm |
| Težina | 2.18 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 7.5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5060 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Nezaustavljiva umjetna inteligencija i moć igranja!
Doživite igranje i profesionalno stvaranje na novoj razini. Acer Nitro 16S AI kombinira revolucionarnu AMD Ryzen AI tehnologiju s vrhunskom NVIDIA grafikom i ultrabrzim zaslonom kako bi vam pružio odlučujuću prednost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)