Acer Gaming notebook Nitro V 16S 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen 7 260 16 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz GeForce
- Kataloški br:
- 3553938 - 62
- Oznaka:
- NH.QZXEG.001
- EAN:
- 4711474698735
- Kataloški br:
- 3553938 - 62
- Oznaka:
- NH.QZXEG.001
- EAN:
- 4711474698735
Acer Gaming notebook Nitro V 16S 40.6 cm (16 palac) WQXGA AMD Ryzen 7 260 16 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz GeForce
5,485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- 180 Hz, IPS
- AMD Ryzen 7
- 260
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1000 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Nitro V 16S |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | 180 Hz IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 260 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | Obsidian Black |
| Širina | 357.70 mm |
| Visina | 19.95 mm |
| Dubina | 264 mm |
| Težina | 2.1 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 11 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.8 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5070 |
Opis
Opis
Acer Nitro V 16S AI je ultimativni gaming stroj za svakoga tko zahtijeva vrhunske performanse i spremnost za budućnost. S AMD Ryzen umjetnom inteligencijom i najnovijom NVIDIA GeForce RTX grafikom, ovo prijenosno računalo spremno je za bilo koju AAA igru i zahtjevna AI opterećenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)