Acer grafička kartica AMD Radeon RX 9070 AMD Radeon™ RX 9070 Series 16 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3473401 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4GWW.P02
- EAN:
- 4711474726476
- Kataloški br:
- 3473401 - 62
- Oznaka:
- DP.Z4GWW.P02
- EAN:
- 4711474726476
Acer grafička kartica AMD Radeon RX 9070 AMD Radeon™ RX 9070 Series 16 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
2,890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2210 MHz / GPU-Takt Boost 2700 MHzAMD RadeonRX 9070
- Sučelja HDMI™, DisplayPort16 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| GPU brand | AMD |
| Model grafičke kartice | RX 9070 |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2210 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2700 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Širina | 295 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 49 mm |
| Podržani monitori | 4 |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1a |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| Verzija grafičke kartice | AMD Radeon™ RX 9070 Series |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)