Acer Notebook A16-61M-R8T1 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Ra
- Kataloški br:
- 3531620 - 62
- Oznaka:
- NX.JLLEG.009
- EAN:
- 4711474665621
- Kataloški br:
- 3531620 - 62
- Oznaka:
- NX.JLLEG.009
- EAN:
- 4711474665621
Acer Notebook A16-61M-R8T1 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Ra
4,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, 120 Hz, mat
- AMD Ryzen AI 7
- 350
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X1000 GB SSD;Windows® 10 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | A16-61M-R8T1 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS 120 Hz mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon™ 860M |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI Microsoft Copilot + PC osvjetljenje tipkovnice višegestovna dodirna podloga |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) microSD Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | čelično siva |
| Širina | 354.9 mm |
| Visina | 15.9 mm |
| Dubina | 250.1 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije) |
| Vrijeme pogona (maks.) | 12.5 h |
| Softver uključen u isporuku | AcerSense™ Acer LiveArt Jednomjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. 3 mjeseca Game Passa. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 10 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)