Acer Notebook A17-51M-95X6 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i9 i9-13900H 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3531635 - 62
- Oznaka:
- NX.JL4EG.00D
- EAN:
- 4711474707420
- Kataloški br:
- 3531635 - 62
- Oznaka:
- NX.JL4EG.00D
- EAN:
- 4711474707420
Acer Notebook A17-51M-95X6 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i9 i9-13900H 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwertz
3,945.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,945.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS, LED pozadinsko osvjetljenje, mat
- Intel® Core™ i9
- i9-13900H
- maks. 5.4 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5-RAM1000 GB SSD;Windows® 10 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | A17-51M-95X6 |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS LED pozadinsko osvjetljenje mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Intel® Core™ i9-13900H |
| Serija procesora | Intel® Core™ i9 |
| Procesor / model | i9-13900H |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® Iris® Xe grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice višegestovna dodirna podloga kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | čelično siva |
| Širina | 402.1 mm |
| Visina | 17.99 mm |
| Dubina | 256.5 mm |
| Težina | 2.09 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije) |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8.5 h |
| Softver uključen u isporuku | Jednomjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. 3 mjeseca Game Passa. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 10 Home |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)