Acer Notebook Aspire 14 AI OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 330 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz srebrna
- Kataloški br:
- 3553918 - 62
- Oznaka:
- NX.JNZEG.00J
- EAN:
- 4711474714343
- Kataloški br:
- 3553918 - 62
- Oznaka:
- NX.JNZEG.00J
- EAN:
- 4711474714343
Acer Notebook Aspire 14 AI OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 330 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz srebrna
3,090.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,090.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- OLED, 60 Hz
- AMD Ryzen AI 5
- 330
- maks. 4.5 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire 14 AI OLED |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | OLED 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesor / model | 330 |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 31.2 cm |
| Visina | 1.59 cm |
| Dubina | 22.59 cm |
| Težina | 1.4 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 18.5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)