Acer Notebook Aspire 14 AI OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije dos
- Kataloški br:
- 3553919 - 62
- Oznaka:
- NX.JNZEG.00E
- EAN:
- 4711474629418
- Kataloški br:
- 3553919 - 62
- Oznaka:
- NX.JNZEG.00E
- EAN:
- 4711474629418
Acer Notebook Aspire 14 AI OLED 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije dos
3,775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- OLED
- AMD Ryzen AI 7
- 350
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire 14 AI OLED |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | OLED |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 312 mm |
| Visina | 15.9 mm |
| Dubina | 225.9 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.0 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Numerička tastatura | ne |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| L2 keš | 8 MB |
| L3 keš | 16 MB |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Indikator punjenja baterije | da |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Ukupne performanse procesora do | 66 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 50 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 65 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)