Acer Notebook Aspire 17 A17-51M-79VS 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ 7 150U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwert
- Kataloški br:
- 3389047 - 62
- Oznaka:
- NX.J02EG.01C
- EAN:
- 4711474322241
- Kataloški br:
- 3389047 - 62
- Oznaka:
- NX.J02EG.01C
- EAN:
- 4711474322241
Acer Notebook Aspire 17 A17-51M-79VS 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ 7 150U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwert
4,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- FHD, IPS, zaslon u boji, LED pozadinsko osvjetljenje, mat
- Intel® Core™ 7
- 150U
- Raptor Lake
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5-RAM1 TB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire 17 A17-51M-79VS |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | FHD IPS zaslon u boji LED pozadinsko osvjetljenje mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ 7 |
| Procesor / model | 150U |
| Generacija procesora | Raptor Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 2 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.2 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.8 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | otisak prsta kensington lock višegestovna dodirna podloga osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Bluetooth HDMI® 2.1 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 3.2 (gen. 1) USB 4 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 402.1 mm |
| Visina | 17.99 mm |
| Dubina | 256.5 mm |
| Težina | 2.09 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije / 53 Wh) |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8.5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.8 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Numerička tastatura | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| DC ulazni priključak | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| USB napajanje | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 1 |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 55 W |
| Osnovna frekvencija jezgra veće efikasnosti | 1.2 GHz |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 1.8 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.4 GHz |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 50 Wh |
| Disipacija toplote AC adaptera | 65 W |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)