Acer Notebook Aspire Go 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA+ Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Obsid
- Kataloški br:
- 3553931 - 62
- Oznaka:
- NX.JNMEG.002
- EAN:
- 4711474712080
- Kataloški br:
- 3553931 - 62
- Oznaka:
- NX.JNMEG.002
- EAN:
- 4711474712080
Acer Notebook Aspire Go 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA+ Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Obsid
4,460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA+
- 2048 x 1280 Pixel
- 120 Hz
- Intel® Core™ Ultra 7
- 256V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire Go 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA+ |
| Osobine prikaza | 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2048 x 1280 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel® |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 256V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB čitač kartica microSD |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | Obsidian Black |
| Širina | 355.50 mm |
| Visina | 15.99 mm |
| Dubina | 250.64 mm |
| Težina | 1.52 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 19.5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.2 GHz / max. 4.8 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Doživite besprijekoran rad i zabavu s moćnim Acer Aspireom 16. Opremljen najnovijom Intel Core Ultra 7 tehnologijom, ovaj 16-inčni monitor pruža impresivne performanse. Ovo prijenosno računalo pruža izvanredne performanse, bez obzira bavite li se složenim zadacima ili uživate u medijima visoke rezolucije.
Savršeno za profesionalce i studente kojima je potrebna kombinacija velikog zaslona, puno snage i impresivne mobilnosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Savršeno za profesionalce i studente kojima je potrebna kombinacija velikog zaslona, puno snage i impresivne mobilnosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)