Acer Notebook "Aspire Lite AL15-32P-C2A2" 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Celeron® N4500 4 GB RAM 128 GB SSD njemačk
- Kataloški br:
- 3531612 - 62
- Oznaka:
- NX.J9UEG.003
- EAN:
- 4711474314116
- Kataloški br:
- 3531612 - 62
- Oznaka:
- NX.J9UEG.003
- EAN:
- 4711474314116
Acer Notebook "Aspire Lite AL15-32P-C2A2" 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Celeron® N4500 4 GB RAM 128 GB SSD njemačk
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Celeron®
- N4500
- Broj procesorskih jezgri: 2 x maks. 2.8 GHzRadna memorija: 4 GB;LPDDR4-RAM128 GB SSD;Windows® 11 Home im S Modus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | "Aspire Lite AL15-32P-C2A2" |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Celeron® |
| Procesor / model | N4500 |
| Procesorske jezgre (broj) | 2 x |
| Procesor | 1.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 2.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 4 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Radna memorija | 4 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR4-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 4 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 128 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 128 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Boja | siva |
| Širina | 357.6 mm |
| Visina | 18.2 mm |
| Dubina | 229.6 mm |
| Težina | 1.6 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home im S Modus |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 2 x 1.1 GHz / max. 2.8 GHz |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Radni napon | 230 V |
| Snaga napajanja | 51.3 W |
| Numerička tastatura | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| 4K podrška integrisane grafičke kartice | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 45 Wh |
| da | |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Aspire Lite nudi osnovno računalno iskustvo u raznim dizajnima i veličinama kako bi savršeno odgovarao svakom načinu života. Ne samo vizualno privlačni: Naši tanki i lagani prijenosnici kombiniraju stil i funkcionalnost kako bi stvorili impresivno iskustvo.
SVE ZA SVAKODNEVNI ŽIVOT, ALI BOLJE
Zahvaljujući responzivnim procesorima i velikoj memoriji Aspire Litea, možete učinkovito obaviti svaki zadatak i osloniti se na pouzdane performanse. Uživajte u velikodušnom prostoru za pohranu s integriranim kapacitetom i mogućnošću proširenja putem utora za MicroSD karticu1.
Windows 11 Početna
Optimizirajte svoju učinkovitost s najkorištenijim, najpouzdanijim, najproduktivnijim i najsvestranijim operativnim sustavom za rad, učenje, razvoj i igru.
Kopilot u sustavu Windows
S centraliziranom, generativnom podrškom za umjetnu inteligenciju u više aplikacija putem Copilota u sustavu Windows, vašeg svakodnevnog suputnika za umjetnu inteligenciju, možete postići više, brže nego ikad prije.2
DIZAJNIRANO ZA VAŠ SVAKODNEVNI ŽIVOT
Doživite novi dizajn prijenosnog računala s Aspire Lite serijom. Njegov tanak, minimalistički profil čini ga elegantnim i prenosivim suputnikom za svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući širokom rasponu priključaka – USB-C, HDMI i više – ostajete povezani i produktivni te se možete jednostavno povezati sa svojim omiljenim uređajima.
VAŠA VIZIJA, REDEFINIRANA
Doživite zapanjujući zaslon Aspire Litea, gdje svaki detalj oživljava u živim bojama. Od filmova i igara do posla i razonode, zaslon visoke rezolucije nudi impresivno iskustvo koje nadmašuje vaša očekivanja.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space2 skenira hardver vašeg sustava i preporučuje kompatibilne AI aplikacije za optimizaciju performansi i vašeg igraćeg iskustva te za jednostavno otkrivanje novih alata.
Prostor za kreatore
Izradite sadržaj generiran umjetnom inteligencijom od teksta i slika – bez oslanjanja na računarstvo u oblaku.
ProCam
Acer ProCam automatski snima i snima najzanimljivije trenutke igranja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
SVE ZA SVAKODNEVNI ŽIVOT, ALI BOLJE
Zahvaljujući responzivnim procesorima i velikoj memoriji Aspire Litea, možete učinkovito obaviti svaki zadatak i osloniti se na pouzdane performanse. Uživajte u velikodušnom prostoru za pohranu s integriranim kapacitetom i mogućnošću proširenja putem utora za MicroSD karticu1.
Windows 11 Početna
Optimizirajte svoju učinkovitost s najkorištenijim, najpouzdanijim, najproduktivnijim i najsvestranijim operativnim sustavom za rad, učenje, razvoj i igru.
Kopilot u sustavu Windows
S centraliziranom, generativnom podrškom za umjetnu inteligenciju u više aplikacija putem Copilota u sustavu Windows, vašeg svakodnevnog suputnika za umjetnu inteligenciju, možete postići više, brže nego ikad prije.2
DIZAJNIRANO ZA VAŠ SVAKODNEVNI ŽIVOT
Doživite novi dizajn prijenosnog računala s Aspire Lite serijom. Njegov tanak, minimalistički profil čini ga elegantnim i prenosivim suputnikom za svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući širokom rasponu priključaka – USB-C, HDMI i više – ostajete povezani i produktivni te se možete jednostavno povezati sa svojim omiljenim uređajima.
VAŠA VIZIJA, REDEFINIRANA
Doživite zapanjujući zaslon Aspire Litea, gdje svaki detalj oživljava u živim bojama. Od filmova i igara do posla i razonode, zaslon visoke rezolucije nudi impresivno iskustvo koje nadmašuje vaša očekivanja.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space2 skenira hardver vašeg sustava i preporučuje kompatibilne AI aplikacije za optimizaciju performansi i vašeg igraćeg iskustva te za jednostavno otkrivanje novih alata.
Prostor za kreatore
Izradite sadržaj generiran umjetnom inteligencijom od teksta i slika – bez oslanjanja na računarstvo u oblaku.
ProCam
Acer ProCam automatski snima i snima najzanimljivije trenutke igranja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Home u S načinu rada 64-bitni
- Intel Celeron N4500 (4 MB predmemorije, 1,1 GHz)
- 39,6 cm (15,6") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 4 GB LPDDR4x SDRAM-a i 128 GB eMMC-a
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)