Acer Notebook Aspire Spin 14 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155U 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
- Kataloški br:
- 3553925 - 62
- Oznaka:
- NX.J3JEV.003
- EAN:
- 4711474277428
- Kataloški br:
- 3553925 - 62
- Oznaka:
- NX.J3JEV.003
- EAN:
- 4711474277428
Acer Notebook Aspire Spin 14 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 155U 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
4,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 7
- 155U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 32 GB;GDDR5X-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire Spin 14 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Procesor | Intel® |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 155U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR5X-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 318.5 mm |
| Visina | 21.1 mm |
| Dubina | 225.5 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 18 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 1.2 GHz / max. 4.8 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Numerička tastatura | ne |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 2 |
| Izlazi za slušalice | 1 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 57 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 1.7 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.8 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.8 GHz |
| Ukupne performanse procesora do | 11 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.1 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Težina paketa | 2.45 kg |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Olovka za ekran | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 50 Wh |
Opis
Opis
Spreman za bilo koji zadatak
Obavite sve s procesorom Intel® Core™ Ultra 7, Intel® AI Boost tehnologijom, grafikom Intel® Arc™ te ultrabrzom memorijom i pohranom. Copilot, vaš AI pratitelj, nudi trenutnu podršku putem umjetne inteligencije, jednostavnim dodirom gumba.
Responzivni zaslon osjetljiv na dodir
Oslobodite svoju kreativnost na briljantnom 35,6 cm (14 inča) WUXGA IPS 16:10 zaslonu osjetljivom na dodir i obavljajte kristalno jasne videopozive zahvaljujući 1080p webkameri i dvama digitalnim mikrofonima.
Tanak, lagan i svestran
Zahvaljujući tankom i laganom metalnom dizajnu i šarkama koje se okreću za 360°, možete jednostavno prebacivati između načina rada prijenosno računalo, šator, zaslon ili tablet kako biste prilagodili trenutni zadatak. S priloženom Acer Active Stylus olovkom, zaslon možete koristiti za bilješke, skice i projekte.
4.096 razina tlaka
Povećana osjetljivost za precizniji i responzivniji unos.
Detekcija nagiba
Radite udobno i precizno pod kutovima do 55°.
266 Hz RPS
Glatki i prirodni osjećaj pri crtanju i pisanju s minimalnom latencijom.
Jednostavno povezivanje
Uživajte u besprijekornoj povezivosti s dva USB Type-C (Thunderbolt 4) i HDMI 2.1 priključka, kao i u ultrabrzom internetu i čistom zvuku zahvaljujući Wi-Fi 6E i Intel® Bluetooth LE audio.
Oslobodite više potencijala uz AI rješenja tvrtke Acer
AcerSense™ nudi sveobuhvatno upravljanje uređajima jednim dodirom za jednostavno upravljanje sustavom. Optimizirajte videopozive uz Acer PurifiedVoice™ i PurifiedView™. Izrađujte i uređujte AI naljepnice bilo kada i bilo gdje uz Acer LiveArt™.
Optimizirane postavke
AcerSense™ je svestran alat s jednim dodirom koji omogućuje centralizirani pristup AI značajkama svih vaših uređaja. Za glatkije i korisnički prilagođenije iskustvo.
Glatkiji videopozivi
Acer PurifiedVoice™ i PurifiedView™ 2.0 optimiziraju vaše videopozive smanjenjem pozadinske buke i korištenjem kamere koja se u potpunosti fokusira na vas, tako da uvijek izgledate i zvučite najbolje što možete.
Kreativna zabava
Pomoću Acer LiveArt™ 2.0 možete trenutno ukloniti pozadine sa slika. Uredite i stvorite AI naljepnice koje možete umetnuti bilo gdje – kada napravite snimku zaslona ili otvorite sliku, pojavit će se intuitivni izbornik koji će vam pomoći.
Bolje za okoliš
Aspire Spin 14 pakiran je u 100 posto reciklabilne materijale i uključuje komponente izrađene od PCR plastike. Ima Energy Star certifikat i EPEAT Gold registraciju. To vam daje jamstvo da donosite odgovoran izbor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Obavite sve s procesorom Intel® Core™ Ultra 7, Intel® AI Boost tehnologijom, grafikom Intel® Arc™ te ultrabrzom memorijom i pohranom. Copilot, vaš AI pratitelj, nudi trenutnu podršku putem umjetne inteligencije, jednostavnim dodirom gumba.
Responzivni zaslon osjetljiv na dodir
Oslobodite svoju kreativnost na briljantnom 35,6 cm (14 inča) WUXGA IPS 16:10 zaslonu osjetljivom na dodir i obavljajte kristalno jasne videopozive zahvaljujući 1080p webkameri i dvama digitalnim mikrofonima.
Tanak, lagan i svestran
Zahvaljujući tankom i laganom metalnom dizajnu i šarkama koje se okreću za 360°, možete jednostavno prebacivati između načina rada prijenosno računalo, šator, zaslon ili tablet kako biste prilagodili trenutni zadatak. S priloženom Acer Active Stylus olovkom, zaslon možete koristiti za bilješke, skice i projekte.
4.096 razina tlaka
Povećana osjetljivost za precizniji i responzivniji unos.
Detekcija nagiba
Radite udobno i precizno pod kutovima do 55°.
266 Hz RPS
Glatki i prirodni osjećaj pri crtanju i pisanju s minimalnom latencijom.
Jednostavno povezivanje
Uživajte u besprijekornoj povezivosti s dva USB Type-C (Thunderbolt 4) i HDMI 2.1 priključka, kao i u ultrabrzom internetu i čistom zvuku zahvaljujući Wi-Fi 6E i Intel® Bluetooth LE audio.
Oslobodite više potencijala uz AI rješenja tvrtke Acer
AcerSense™ nudi sveobuhvatno upravljanje uređajima jednim dodirom za jednostavno upravljanje sustavom. Optimizirajte videopozive uz Acer PurifiedVoice™ i PurifiedView™. Izrađujte i uređujte AI naljepnice bilo kada i bilo gdje uz Acer LiveArt™.
Optimizirane postavke
AcerSense™ je svestran alat s jednim dodirom koji omogućuje centralizirani pristup AI značajkama svih vaših uređaja. Za glatkije i korisnički prilagođenije iskustvo.
Glatkiji videopozivi
Acer PurifiedVoice™ i PurifiedView™ 2.0 optimiziraju vaše videopozive smanjenjem pozadinske buke i korištenjem kamere koja se u potpunosti fokusira na vas, tako da uvijek izgledate i zvučite najbolje što možete.
Kreativna zabava
Pomoću Acer LiveArt™ 2.0 možete trenutno ukloniti pozadine sa slika. Uredite i stvorite AI naljepnice koje možete umetnuti bilo gdje – kada napravite snimku zaslona ili otvorite sliku, pojavit će se intuitivni izbornik koji će vam pomoći.
Bolje za okoliš
Aspire Spin 14 pakiran je u 100 posto reciklabilne materijale i uključuje komponente izrađene od PCR plastike. Ima Energy Star certifikat i EPEAT Gold registraciju. To vam daje jamstvo da donosite odgovoran izbor.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Početna
- Intel® Core™ Ultra 7 155U procesor s dvanaestojezgrenim procesorom i taktom od 1,70 GHz
- 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 IPS zaslon osjetljiv na dodir
- 32 GB, LPDDR5X
- 1 TB SSD
- Dijeljena memorija Intel® grafike
- Uključuje stylus olovku
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)