Adesso iMouse A30B miš bežični optički crno-siva 4 Tipke 1200 dpi tipke miša
- Kataloški br:
- 3387004 - 62
- Oznaka:
- iMouse A30B
- EAN:
- 783750013826
- Kataloški br:
- 3387004 - 62
- Oznaka:
- iMouse A30B
- EAN:
- 783750013826
Adesso iMouse A30B miš bežični optički crno-siva 4 Tipke 1200 dpi tipke miša
49.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
49.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežični |
| Sučelje | USB |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 1200 dpi |
| Brojevi tipka | 4 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake za ljevake |
| Određene značajke ulaznih uređaja | tipke miša |
| Boja | crno-siva |
| Širina | 66 mm |
| Visina | 117 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Težina | 95 g |
| Napajanje | 1 x mignon baterija (uklj. u isporuku) |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
Opis
Opis
Predstavljamo Adesso iMouse A30, bežični USB-A miš koji povećava vašu produktivnost intuitivnom AI integracijom. iMouse A30 impresionira svojim elegantnim dizajnom i ima praktičnu AI CoPilot tipkovničku prečicu koja napredne značajke stavlja izravno na dohvat ruke. Samo jednim dodirom možete pristupiti tipkovničkim prečacima pokretanim umjetnom inteligencijom za besprijekornu navigaciju, upravljanje zadacima i još mnogo toga.
Bežično 2,4 GHz
iMouse A30 nudi pouzdanu bežičnu povezivost od 2,4 GHz s dometom do 9 metara.
AI CoPilot
Gumb Copilot AI na vašem mišu omogućuje trenutni pristup naprednom AI asistentu koji vam pomaže u raznim zadacima. Jednostavno pritisnite odgovarajuću tipku prečaca i Copilot AI će odgovarati na pitanja, generirati sadržaj, pomagati vam u pisanju, pružati ažuriranja o vremenu, informacije o vremenu i kalendaru, tehničku podršku za vaš uređaj ili proizvode i preporuke proizvoda.
Ambidekstralni dizajn
Otkrijte istinsku svestranost s našim dizajnom miša za ambidekstralne ruke. Ovaj miš je dizajniran i za ljevake i za dešnjake, pružajući udobnost i kontrolu svima.
Poboljšani optički senzor
Optička senzorska tehnologija poboljšava preciznost i omogućuje vam rad na većini površina poput drva, mramora i kože bez potrebe za podlogom za miša.
Rezolucija od 1200 DPI
iMouse A30 nudi responzivno, glatko upravljanje kursorom, precizno praćenje i jednostavan odabir teksta zahvaljujući rezoluciji od 1200 DPI.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bežično 2,4 GHz
iMouse A30 nudi pouzdanu bežičnu povezivost od 2,4 GHz s dometom do 9 metara.
AI CoPilot
Gumb Copilot AI na vašem mišu omogućuje trenutni pristup naprednom AI asistentu koji vam pomaže u raznim zadacima. Jednostavno pritisnite odgovarajuću tipku prečaca i Copilot AI će odgovarati na pitanja, generirati sadržaj, pomagati vam u pisanju, pružati ažuriranja o vremenu, informacije o vremenu i kalendaru, tehničku podršku za vaš uređaj ili proizvode i preporuke proizvoda.
Ambidekstralni dizajn
Otkrijte istinsku svestranost s našim dizajnom miša za ambidekstralne ruke. Ovaj miš je dizajniran i za ljevake i za dešnjake, pružajući udobnost i kontrolu svima.
Poboljšani optički senzor
Optička senzorska tehnologija poboljšava preciznost i omogućuje vam rad na većini površina poput drva, mramora i kože bez potrebe za podlogom za miša.
Rezolucija od 1200 DPI
iMouse A30 nudi responzivno, glatko upravljanje kursorom, precizno praćenje i jednostavan odabir teksta zahvaljujući rezoluciji od 1200 DPI.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- iMiš A30
- Mignon baterija
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)