AeroCool D501A-G-WT-V2 midi-tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3369583 - 62
- Oznaka:
- ACCM-MA01043.21
- EAN:
- 4711099479719
- Kataloški br:
- 3369583 - 62
- Oznaka:
- ACCM-MA01043.21
- EAN:
- 4711099479719
AeroCool D501A-G-WT-V2 midi-tower kućište za računala bijela
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | bijela |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 2 |
| Širina | 213 mm |
| Visina | 476.5 mm |
| Dubina | 458.6 mm |
| Faktor oblika | ATX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 213 x 476.5 x 458.6 mm |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Oblik: Midi Tower
- Boja proizvoda: bijela
- Položaj napajanja: Pod
- Podržani faktori oblika napajanja: ATX
- Podržani promjer prednjeg ventilatora: 120, 140 mm
- Promjer podržanih bočnih ventilatora: 120 mm
- Promjer podržanog stražnjeg ventilatora: 120 mm
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5", 3,5"
- Širina: 213 mm
- Dubina: 458,6 mm
- Visina: 476,5 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)