AeroCool D502A-G-BK-V1 midi-tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3369584 - 62
- Oznaka:
- ACCM-MA02043.11
- EAN:
- 4711099479726
- Kataloški br:
- 3369584 - 62
- Oznaka:
- ACCM-MA02043.11
- EAN:
- 4711099479726
AeroCool D502A-G-BK-V1 midi-tower kućište za računala crna
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC Gaming
- ATX, mikro ATX, Mini-ITX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2,5", 3,5" kombinirano kućište za HDD/SSD
- Broj 2,5" utora za proširenje: 1 Broj 3,5" utora za proširenje: 3
- Rasvjeta bočnih prozora, višeslojno kaljeno staklo, filter protiv prašine
- Akrilonitril butadien stiren (ABS), SPCC
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 3 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 1 |
| Širina | 213 mm |
| Visina | 476.5 mm |
| Dubina | 461 mm |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 213 x 476.5 x 461 mm |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Izvedba | PC |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0.5 mm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 3 | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| 3 | |
| 17.1 cm | |
| 40 cm | |
| 7 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)