Akyga AKY1889 okrugli akumulator LIR 2430 Li-Ion 95 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454939 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454939 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1889 okrugli akumulator LIR 2430 Li-Ion 95 mAh 3.7 V 1 kom.
16.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 2430 |
| dim. | (D x Š x V) 3 x 24.5 x 24.5 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 95 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 3 mm |
| Širina | 24.5 mm |
| Visina | 24.5 mm |
| Težina | 4.2 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Akyga® AKY1889 je minijaturna litij-ionska baterija LIR2430 u kompaktnom obliku dijamanta. Dizajnirana za moderne i precizne elektroničke uređaje, baterija nudi napon od 3,7 V i kapacitet od 95 mAh - idealno zadovoljavajući zahtjeve energetski učinkovitih sustava kojima je potreban stabilan i dugotrajan izvor napajanja.
S promjerom od 24 mm i debljinom od 3,0 mm, Li-Ion baterija LIR2430 pristaje svugdje gdje je prostor ograničen, a pouzdanost mora ići ruku pod ruku s miniaturizacijom. Idealan je izbor za nosive uređaje, senzore, uređaje za praćenje, minijaturne daljinske upravljače ili inteligentne nadzorne sustave.
Korištenje litij-ionskih ćelija jamči dugi vijek trajanja, nisko samopražnjenje i nedostatak memorijskog efekta. Baterija LIR2430 AKY1889 tvrtke Akyga® može se puniti više puta bez gubitka performansi. Zbog toga je izvrstan izbor ne samo za pojedinačne korisnike već i za proizvođače elektronike koji traže dugotrajna i učinkovita energetska rješenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S promjerom od 24 mm i debljinom od 3,0 mm, Li-Ion baterija LIR2430 pristaje svugdje gdje je prostor ograničen, a pouzdanost mora ići ruku pod ruku s miniaturizacijom. Idealan je izbor za nosive uređaje, senzore, uređaje za praćenje, minijaturne daljinske upravljače ili inteligentne nadzorne sustave.
Korištenje litij-ionskih ćelija jamči dugi vijek trajanja, nisko samopražnjenje i nedostatak memorijskog efekta. Baterija LIR2430 AKY1889 tvrtke Akyga® može se puniti više puta bez gubitka performansi. Zbog toga je izvrstan izbor ne samo za pojedinačne korisnike već i za proizvođače elektronike koji traže dugotrajna i učinkovita energetska rješenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)