Akyga AKY1933 okrugli akumulator LIR 1220 Li-Ion 9 mAh 3.7 V 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454940 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
- Kataloški br:
- 3454940 - 62
- EAN:
- 5.90657E+12
Akyga AKY1933 okrugli akumulator LIR 1220 Li-Ion 9 mAh 3.7 V 1 kom.
15.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okrugli akumulator |
| Veličina | LIR 1220 |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 12.5 x 12.5 mm |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 9 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 2 mm |
| Širina | 12.5 mm |
| Visina | 12.5 mm |
| Težina | 0.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | da |
| Maks. temperatura | +60 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Litij-ionska baterija Akyga® AKY1933 LIR1220 izuzetno je kompaktna ćelija dizajnirana za precizno napajanje najmanjih elektroničkih uređaja. S promjerom od 12 mm i debljinom od samo 2 mm, idealan je kada je prostor ograničen, a pouzdanost ključna - kao što je to slučaj kod mikrosenzora, komunikacijskih modula, elektroničkih naljepnica ili minijaturnih daljinskih upravljača.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 9 mAh, baterija je prikladna za energetski štedljive komponente kojima je potreban stabilan i siguran izvor energije. Korištenje litij-ionske tehnologije osigurava dugo vrijeme rada, mogućnost punjenja i nisko samopražnjenje - idealno za projekte koji zahtijevaju dugotrajnu i ponovljenu upotrebu.
UltraCoin LIR1220 je ćelija dizajnirana za moderne primjene - od pametnih nosivih sustava do ugrađenih sklopova i DIY projekata. Zahvaljujući maloj veličini i visokoj otpornosti na cikluse punjenja, ova baterija je također idealna kao zamjena za tanke prijenosne uređaje poput elektroničkih privjesaka, daljinskih upravljača i IoT modula.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S naponom od 3,7 V i kapacitetom od 9 mAh, baterija je prikladna za energetski štedljive komponente kojima je potreban stabilan i siguran izvor energije. Korištenje litij-ionske tehnologije osigurava dugo vrijeme rada, mogućnost punjenja i nisko samopražnjenje - idealno za projekte koji zahtijevaju dugotrajnu i ponovljenu upotrebu.
UltraCoin LIR1220 je ćelija dizajnirana za moderne primjene - od pametnih nosivih sustava do ugrađenih sklopova i DIY projekata. Zahvaljujući maloj veličini i visokoj otpornosti na cikluse punjenja, ova baterija je također idealna kao zamjena za tanke prijenosne uređaje poput elektroničkih privjesaka, daljinskih upravljača i IoT modula.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)